Вівторок, 20.02.2018, 23:01
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Головна » Дошка оголошень » Усім зацікавленим

Конкурс на кращу розробку уроку з інформатики
22.10.2012, 10:20
Редакція журналу «Інформатика та інформаційні технології» запрошує вчителів та методистів взяти участь у конкурсі на кращу розробку уроку з інформатики для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який триватиме протягом 2012 року.
На конкурс приймаються розробки уроків будь-якого типу, а також цикли уроків, складені відповідно до чинних навчальних програм з інформатики. Матеріали подаються в електронному вигляді (СD або електронною поштою на адресу panyolga@ukr.net) і (або) на паперових носіях (формат А4, файли набрані у текстовому редакторі (формат *.doc), шрифт Times New Roman – 14,. інтервал 1,5; усі поля 20 мм). Екранні копії, схеми, рисунки та фотографії записуються окремими графічними файлами (tiff або JPG з роздільною здатністю 300 dpi). Для всіх файлів треба зазначати назви програм, у яких вони створені (наприклад, MS WORD 2007, CorelDRAW 12, Adobe Photoshop CS2 та ін). Розробки уроків також можна надсилати на адресу редакції: ДІВП «Педагогічна преса», вул. Дмитрівська, 18/24, м. Київ, 01054.
До статті додається авторська довідка, яка містить: прізвище, ім’я та по-батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail та адреса.
У листопаді 2012 року журі конкурсу, до якого увійдуть провідні фахівці в галузі методики інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та кращі вчителі інформатики, визначить переможців.
Призовий фонд становить:
1-ше місце – 3 тисячі гривень;
2-е місце – 2 тисячі гривень;
3-е місце – 1 тисяча гривень.
Кращі доробки вчителів буде опубліковано на сторінках журналу «Інформатика та інформаційні технології» протягом року.


Головний редактор журналу
«Інформатика та інформаційні технології»,
к.п.н., старш. наук. співр.
Кивлюк Ольга Петрівна


Додав: Освітянин | Контактна особа: Радченко О.О., методист РМК
Переглядів: 721 | Розміщено до: 22.01.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]