П`ятниця, 20.04.2018, 10:52
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Головна » Дошка оголошень » Усім зацікавленим

Про інформування щодо "Системи електронного вступу до ВНЗ України"
31.03.2011, 15:02
З метою удосконалення процедури подачі документів при вступі до вищих навчальних закладів Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в порядку експерименту розроблено систему «Електронний вступ до ВНЗ України».
Зазначена система розрахована на абітурієнтів, які вступатимуть за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти до вищих навчальних закладів ІП-ІV рівнів акредитації на денну форму навчання.
Система «Електронний вступ до ВНЗ України» дозволить:
- вступникам подавати заяви на вступ в електронному вигляді та брати участь у конкурсному відборі не виїжджаючи до обраного вищого навчального закладу;
- удосконалити процедуру подачі документів та уникнути черг у приймальних комісіях під час їх прийому;
- створити рівні умови абітурієнтам для подачі документів незалежно від їх місця проживання.
Слід зазначити, що система є безкоштовною для всіх бажаючих вступити до ВНЗ ІП-ІV рівня акредитації на денну форму навчання.
Система «Електронний вступ до ВНЗ України» буде функціонувати за допомогою мережі Інтернет через портал «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com).
Після виконання процедури реєстрації та отримання вищим навчальним закладом електронної заяви вступнику надсилається відповідне повідомлення на вказану ним при реєстрації електронну адресу або мобільний телефон.
Разом із тим, у 2011 році буде паралельно працювати традиційна форма особистої подачі документів до приймальних комісій вищих навчальних закладів для тих, хто цього бажає.
Для забезпечення випускників шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів інформацією щодо наявності зазначеної системи, її можливостей та порядку використання рекомендуємо вжити відповідних інформаційних заходів.
Звертаємо Вашу увагу, що на порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно України» (www.osvita.com) з 11 березня поточного року розташовано навчально-демонстраційний ролик з детальним описом правил користування системи «Електронний вступ до ВНЗ України».
Додав: Освітянин | Контактна особа: Радченко О.О.
Переглядів: 487 | Розміщено до: 31.07.2011 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]