П`ятниця, 23.10.2020, 04:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Останні [138]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [1]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Склад районного методичного кабінету

Завідуюча РМК:

Курінна Катерина Михайлівна

завідуюча
РМК. Здійснює загальне керівництво діяльністю РМК. Відповідає за
реалізацію регіональних (Районна програма роботи з обдарованою молоддю),
обласних, Всеукраїнських експедицій, конкурсів за фахом ("Учитель
року”), здійснює керівництво роботою РМО вчителів історії та
правознавства, ПДС заступників директорів. Пройшла курси
 Intel ”Навчання для майбутнього” (2007 р).

 

Методисти РМК:  


Радченко Олександра Олександрівна
методист вищої категорії. Відповідає за комп'ютеризацію знз, координатор програми Intel”Навчання для майбутнього”, за роботу Районного наукового товариства учнівської молоді. Методист з навчальних предметів:фізики, інформатики, трудове навчання і креслення, образотворче мистецтво. Пройшла курси Intel "Навчання для майбутнього " у 2008 році 

 

Остапенко Любов Сергіївна
методист вищої категорії. Відповідає за курсову перепідготовку педагогічних працівників,за проведення ІІ туру олімпіад з базових предметів, за участь шкіл району у природоохоронних акціях та конкурсах. Методист з навчальних дисциплін: біологія, хімія, основи здоров'я. Пройшла курси Intel ”Навчання для майбутнього” ( 2007 р)

 

Юрченко Лілія Григорівна
методист вищої категорії, методист з початкової освіти. Відповідає за проведення атестації педпрацівників, роботу з молодими вчителями, організовує стажування молодих спеціалістів, оформляє цільові направлення для вступу до ПДПУ ім. В.Г.Короленка. Курує роботу РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури, ПДС вчителів музики. Пройшла курси Intel ”Навчання для майбутнього”( 2008 р) 

 

Ночовна Ольга Василівна
методист вищої категорії, методист з дошкільної освіти


  


Турченко Наталія Олексіївна
спеціаліст, методист з бібфондів

                                                                                  

Режим роботи РМК:

пн.-чт. з 8-00 до 17-15
птн. з 8-00 до 16-00

Координати:

тел.: (05347)91472
e-mail: chutovo.metodkab@rambler.ru

 

Довідка з організації діяльності РМО  

Районний методичний кабінет розміщений у окремому приміщенні і нараховує 4 кімнати та бібліотеку. В штаті методичного кабінету – завідуюча, сім методистів( 5 – мають вищу категорію, 2 – спеціалісти), бібліотекар ( 0,5 ставки), секретар, прибиральниця( 0,25 ставки). Бібліотечний фонд нараховує 3000 примірників. 

Засновником районного методичного кабінету є Чутівська районна державна адміністрація.

Науково-методичні консультації надаються 359 педагогічним працівникам 21 загальноосвітнього навчального закладу, районного БДЮТ, ДЮСШ.

Методична робота з педагогічними кадрами загальноосвітніх шкіл району у 2009-2010 н.р. проводиться відповідно до наказу відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації № 192 від02.09.2009 р «Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками району на 2008-2009 н.р.» та плану роботи районного методичного кабінету. В основу планування методичної роботи покладено аналіз навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах.

Колектив Чутівського районного методичного кабінету вже четвертий рік працює над проблемою « Методичне та інформаційне забезпечення інноваційних технологій викладання предметів» .

У своїй практичній діяльності в системі методичної роботи працівники використовують різні джерела інформаційного забезпечення, зокрема:

* законодавчі, керівні, нормативні, урядові і міністерські документи, директивні матеріали органів місцевого управління;

* літературу, підручники з педагогіки та психології;

* підручники з навчальних дисциплін, наукову літературу з проблем науково-методичної діяльності;

* методичну літературу;

* методичні рекомендації, інформаційно-методичні бюлетені;

* науково-методичні фахові видання;

* засоби масової інформації;

* послуги Internet;

* педагогічний досвід і результати дослідження науково-методичної роботи

* заняття в школах передового педагогічного досвіду, творчих групах, школах педмайстерності, опорних школах;

* спілкування педагогічних кадрів з методистами, учнями, батьками, колегами-педагогами;

* творчі зустрічі, обмін досвідом;

* педагогічне прогнозування ( планування та визначення змісту методичної роботи);

* атестація та стажування педагогічних кадрів;

* визначення рівня професіоналізму педагогів;

* статистичні звіти, фінансові документи й накази.

Рай методкабінет здійснює організаційне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу в цілому та діяльності районних методичних об’єднань зокрема. У районному методичному кабінеті створено папки по діяльності РМО(Н, « РМО вчителів математики», «На допомогу вчителям історії»,) , зібрана нормативна, навчальна та методична база : Державний стандарт базової і повної середньої освіти, програми, підручники, календарні плани, методичні рекомендації щодо викладання предметів, критерії оцінювання різних видів діяльності на уроках, вимоги до оформлення класних журналів. Є перелік програм та підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Систематично ведеться і поповнюється картотека публікацій у фахових періодичних виданнях. За наявними списками та банком даних здійснюється аналіз якісного складу вчителів, які викладають предмети. Стан викладання предмета та рівень навчальних досягнень учнів вивчається під час атестації навчальних закладів та атестації педагогічних працівників.

Кожна форма методичної роботи зорієнтована на досягнення кінцевого результату. Серед найпоширеніших – індивідуальні консультації безпосередньо в школах, творчі зустрічі, круглі столи з певних проблем, дискусії, захист структури методичної роботи з виставкою матеріалів, творчі звіти вчителів вищої категорії, презентації творчих вчителів. Створена фототека семінарів-практикумів, педагогічних конкурсів, оглядів, виставок, кращих уроків, яка активно використовується в практичній діяльності педагогів. Видаються інформаційні збірники: «Освіта Чутівщини» з розміщенням статистичних даних, рейтингів шкіл, «З досвіду роботи педагогів Чутівщини» з розміщенням розробок уроків вчителів-методистів .

Усі форми методичної роботи аналізуються, розглядається їх результативність шляхом відповіді на питання : « А що це дало вчителеві?».

Крім того, формується електронний інформаційний банк педагогічних інновацій, рекомендацій щодо вдосконалення організації та науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

Колектив районного методичного кабінету спрямовує процес інформаційного забезпечення роботи вчителя, вихователя, керівника школи, дошкільного та позашкільного навчальних закладів на розширення кругозору, оновлення й суттєве доповнення отриманих психолого-педагогічних знань, вивчення нових технологій організації педагогічного процесу, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду, тобто орієнтується на реалізацію нових ціннісно-культурологічних зразків освіти, відповідно до яких учитель – не виконавець, а творець навчально-виховного процесу. Методисти виходять з того, що розвиток творчої активності педагогічних кадрів - процес керований. Тому цілеспрямовано беруть на себе функції координатора діяльності всіх методичних підрозділів ( від шкільного методичного кабінету з удосконалення майстерності вчителя до районних ланок методичної роботи), розуміючи, що вчитель має бути обізнаним у сучасних педагогічних концепціях, досягненнях педагогічної теорії і практики, відчувати актуальність новітніх технологій навчання і виховання.