Четвер, 23.11.2017, 09:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Останні [137]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [1]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Різне
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Головна » 2011 » Листопад » 18 » Вітаємо переможців районних предметних олімпіад
15:53
Вітаємо переможців районних предметних олімпіад

 

Список учнів переможців районних олімпіад

 

Математика

6 клас

1м. Бездітко Валерія                       Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.               вч. Яременко К.А.

2м. Александрова Єлизавета          Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.         вч. Чубенко Т.М.

3м. Циганенко Олена                      Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.         вч.Чубенко Т.М.

 

7 клас

1м. Марюшко Анна                        Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст.          вч. Понятенко Л.М.

2м. Іванюта Олексій                       Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст.          вч. Понятенко Л.М.

      Щербак Станіслав                    Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.            вч. Прокопенко Т.М.

3м. Лелюк Тетяна                           Таверівська ЗОШ І-ІІ ст.             вч. Філоненко О. Г.

 

8 клас

1м. Архіпов Віктор                        Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.            вч. Шевченко С.Ф.

2м. Перепелиця Іван                      Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.           вч. Прокопенко Т.М.

3м. Базай Віталій                            Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.             вч. Богатчук М.В.

 

9 клас

1м. Петренко Юрій                       Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.   вч. Петренко Ю.В.

2м. Шукевич Вікторія                   Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                  вч.Михайлик Н.О.

3м. Токар Микола                         Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.           вч.Чубенко Т.М.

 

10 клас

1м. –

2м. Тарасова Альона                     Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.           вч.Прокопенко Т.М.

       Осіпова Інна                            Чапаєвська ЗОШІ-ІІІ ст.             вч.Омельченко Л.Г.

3м. Петренко Тетяна                      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.               вч.Яременко К.А.

 

11 .клас

1м. –

2м. Гречка Дарія                           Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.           вч.Прокопенко Т.М.

3м. Лебедь Владислав                  Чутівська ЗОШ І –ІІІ ст.              вч.Яременко К.А.

 

 

Трудове навчання ( технічні види праці)

 

8 клас

1м. Базай Віталій                            Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.           вч.Рубан І.М.

2м. Микитенко Антон                    Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.             вч.Гезей А.М.    

3м. Новак  Владислав                     Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.             вч.Гезей А.М.

       Єгоров Іван                              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.          вч.Рубан І.М.

 

9 клас

1м. Шкарупа Дмитро                     Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст.            вч.Гезей А.М.

2м. Мосійчук Владислав                Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст.            вч.Гезей А.М.

3м. Черевко Ол-др                          Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.          вч.Рубан І.М.

 

10 клас

1м. Нікітенко Віталій                   Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст.              вч.Гезей А.М.

2м. Ханін Артем                          Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.            вч.Рубан І.М.

3м. Самохвал Артем                   Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.            вч.Рубан І.М.

 

11 клас

1м. Горб Артем                       Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.               вч.Рубан І.М.

2м. Мусійченко Дмитро          Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст.                вч.Гезей А.М.

3м. Дейнека Роман                   Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст.               вч.Гезей А.М.

 

Трудове навчання ( обслуговуючі види праці)

 

8 клас

1м. Заливча Ольга                   Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   вч.Кириленко Л.В.

2м. Максименко Каріна           Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.              вч.Литвиненко О.М.

 

9 клас

1м. Шукевич Вікторія           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   вч.Кириленко Л.В.

2м. Понятенко Анастасія      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   вч.Кириленко Л.В.

3м. Болошенко Маргарита    Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.              вч.Литвиненко О.М.

 

10 клас

1м. Терещенко Дарія              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.              вч.Кокарєва С.І.

2м. Удовиченко Каріна           Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.            вч.Литвиненко О.М.

 

11 клас

1м. Турець Аліна                      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                 вч.Осташ В.О.

2м. Билинка Дарія                    Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                 вч.Осташ В.О.

3м. Бабічева Тетяна                  Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.              вч.Кокарєва С.І.

 

Біологія

 

8 клас

1м. Петренко Катерина              Чутівська ЗОШ І-ІІІст.              вч.Остаповець А.І.

2м. Понятенко Юлія                   Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.        вч.Токало А.В.

3м. Горіздра Ілона                Чутівська ЗОШ І-ІІІст.          вч.Остаповець А.І.

 

9 клас

1м. Мичка Юлія                    Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.       вч.Заєць В.Г.

2м. Павленко Юрій               Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   вч.Соколова О.В.

3м. Герман Валентина          Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     вч.Ільченко Н.А.

 

10 клас

1м. Єгорова Оксана              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       вч.Максименко О.І.

2м. Гужва Світлана               Сторожівська  ЗОШ І-ІІІ ст.  вч. Ноздрін В.В.

3м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     вч.Ільченко Н.А.

 

11 клас

1м. Токар Ілона                    Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.   вч.Голуб Л.А.

2м. Павлик Альона               Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     вч.Рєзнік Л.В.

3м. Скрипниченко Аліна        Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                 вч.Остаповець А.І.

Категорія: Архів | Переглядів: 512 | Додав: Освітянин | Теги: Олімпіади, переможці | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]