Понеділок, 29.05.2017, 21:05
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Останні [137]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [1]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Різне
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Головна » 2012 » Лютий » 21 » Про підсумки Всеукраїнського конкурсу « Колосок -2011»
17:11
Про підсумки Всеукраїнського конкурсу « Колосок -2011»

На виконання наказу МОН МС України від 03.10.2007 р. № 869 було проведено перший етап Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу « Колосок» для учнів 1-10 класів ( « Історія природничих наук»).

У конкурсі взяли участь 266 учнів шкіл району.

 

Назва школи

Кількість учасників

Золотий сертифікат

Срібний сертифікат «Історія фізики»

Срібний сертифікат

 « Історія біології»

Срібний сертифікат

 « Історія хімії»

Сертифікат

учасника

Водянська ЗОШ І-ІІ ст.

20

7

5

9

7

1

Іскрівська ЗОШ І-ІІ ст.

12

0

7

3

2

4

Новофедорівська ЗОШ

 І-ІІ ст.

3

0

0

0

0

3

Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.

48

0

25

14

19

11

Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.

54

0

8

16

4

33

Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

0

7

7

5

1

Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

4

3

6

4

0

Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

0

2

3

0

8

Новокочубеївська ЗОШ

 І –ІІІ ст.

31

1

4

5

3

24

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

7

9

9

8

2

Филенківськ ЗОШ І-ІІІ ст.

43

0

16

5

3

23

Всього

266

19

86

77

55

110

 

 

Золоті колоски вибороли такі учні:

Водянська ЗОШ І-ІІ ст.: Мерко Данііл ,учень 2 класу

                                       Готра Герман ,учень 3 класу

                                       Готра Надія, учениця 3 класу

                                       Курган Яна, учениця 3 класу

                                       Вортоломей Міхаєла, учениця 4 класу

                                       Медведєва Олександра, учениця 4 класу

                                       Небрат Владислав, учень 8 класу

 

Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.: Туренко Вікторія, учениця 2 класу

 

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.: Бровко Анастасія, учениця 2 класу

                                          Губський Андрій, учень 2 класу

                                          Губська Ірина ,учениця 2 класу

                                          Гринько Вікторія, учениця 2 класу

                                          Крякушина Олександра ,учениця 2 класу

                                          Мілька Павло, учень 2 класу

                                          Северин Станіслав, учень 2 класу

 

Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.: Заєць Альбіна, учениця 2 класу

                                          Гальченко Юлія, учениця 2 класу

                                          Гезей Фаїна, учениця 4 класу

                                          Пивовар Владислава, учениця 5 класу

 

                                      Методист РМК Остапенко Л. С.

Категорія: Архів | Переглядів: 614 | Додав: Освітянин | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]