Вівторок, 19.03.2024, 09:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти виконавчого комітету Чутівської селищної ради

Категорії розділу
Останні [138]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [0]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гряківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Школа працює над проблемою:

Формування позитивної сутності учня через еколого-краєзнавчу модель навчально-виховного процесу в школі 




В Гряківській ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом 16 вчителів здобувають знання, вчаться добру, людяності, милосердя 85 учнів. Учительський колектив, у якому 1 «Відмінник народної освіти», 1 вчитель-методист, 4 старших учителі, 5 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії, створив свою систему навчання і виховання учнів на основі еколого-краєзнавчої моделі школи, яка відповідає традиціям українського народу, сприяє формуванню позитивної сутності учня як творця і проектувальника власного життя, формуванню основних компетентностей, яких потребує сьогодення. Школа має багаті традиції, перебуває в постійному пошуку.

Історія школи починається в далекому 1895 році, коли за сприяння Валківського земства у Гряковому було побудоване двокласне народне училище. Опікувався ним предводитель Валківського повітового дворянства поміщик Єнишерлов Микола Петрович, який проживав у Гряковому. Будівля земського училища зараз отримала нове життя. Вже 17 років там знаходиться шкільний краєзнавчий музей, що став основою патріотичного виховання та центром краєзнавчої та екологічної роботи.

Екскурсія в залі шкільного краєзнавчого музею «Дорогами звитяг»

У 1992 році було відкрито нове двоповерхове приміщення школи. На базі Гряківської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з Полтавським ОІППО було проведено у 1995-2001році експеримент «Формування творчої особистості в сільській школі. Школа - центр культурного розвитку на селі».

Школа має свої традиції, успіхи й проблеми, живе повноцінним життям.

 «Відмінник народної освіти»
Дрібна М.В. з вихованцями

Святковий урок в 11 класі


День туризму                                                

Свято «День захисника Вітчизни»


Про заклад

Директор школи 






з навчально – виховної роботи

з виховної роботи

Іващенко Лариса Іванівна 

Гусар Катерина Миколаївна

В школі навчається: 85 учнів.

Кількість класів: 10.

Режим роботи: п’ятиденний.

Мова навчання: українська.

Кадрові ресурси: 1 – вчитель методист, 4 – старших вчителя, мають вищу категорію - 5, мають І категорію - 8, ІІ категорію – 1, «спеціаліст» - 1, 1 – «Відмінник народної освіти».

Факультативи та курси за вибором: історія Полтавщини, російська мова, основи християнської етики, футбол, тепличне господарство, обробка деревини, бджільництво.

Профілі навчання: універсальний.

Матеріальна база.

До послуг учнів :

  • актова зала;

  • спортивна зала;

  • кабінет інформатики;

  • еколого – біологічний центр;

  • бібліотека;

  • майстерня;

  • 12 кабінетів;

  • музей;

  • ягідник;

  • сад;

  • квітники;

  • навчально – дослідна ділянка;

  • ігрові та спортивні майданчики для початкових класів;

  • трактор Т – 16 МГ.



Діяльність

Гряківська ЗОШ І – ІІІ ступенів на основі експерименту, що проводився ПОІППО, створила власну еколого – краєзнавчу модель школи.

В школі відпрацьована своєрідна система виховної роботи, яка спрямована на формування самостійності учнів, розвиток творчих здібностей розкриття талантів, збереження здоров’я, формування національних цінностей, націлює учнів на пошук.

У школі діють пошукові загони «Гілея», «Скриня», «Берегиня», створена народознавча карта села. Проводяться «Веселі ярмарки» на Покрову та Теплого Олексія, виставки квіткових композицій, «Умілі руки», «Природа і фантазія», музейні та бібліотечні уроки, Дні туризму, Дні здоров’я, Уроки пам’яті, практикується робота в мікрозаказниках «Виноградна гора», «Панський садок», «Вірчина гребля», учні мандрують екологічною стежиною, продовжується робота над створенням «Червоної книги села Грякового».

Злагоджено діють органи учнівського самоврядування, яке функціонує в вигляді громади «Червона калина». Проводяться дні самоврядування. Учні беруть участь у вирішенні всіх важливих справ у школі.


Оздоровлення молодших школярів під час літніх канікул здійснюється в шкільному таборі «Зелена планета», спонсорами якого є місцеві ПСП «Агромаш» та « Дружба».

Закриття оздоровчого табору «Зелена планета»



Педагогічний колектив розвиває, удосконалює такі напрямки роботи, передові технології, як: комунарська методика, розвиток творчого мислення школярів, набуття навичок швидкісного читання, апробація підручників, розвиток комунікативних здібностей школярів на уроках гуманітарного циклу, створення позитивної мотивації навчання за допомогою впровадження елементів народознавства, ігрових моментів, драматизації.








Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Державні закупівлі
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024