Четвер, 25.05.2017, 05:06
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Останні [137]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [1]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Різне
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Головна » 2011 » Грудень » 5 » Переможці районних предметних олімпіад
11:29
Переможці районних предметних олімпіад

                  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2011-2012 РОКУ

26,27 листопада було проведено предметні олімпіади з географії і хімії. Призові місця вибороли слідуючі учні:

 

Хімія

 

8 клас

1м. Петренко Катери           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                             Свіжина Н.І.

2м. Перепелиця Іван             Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.                        Касаткін С.М.

3м. Горіздра Ілона                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                            Соколова О.В.

 

9 клас

1м. Михно Володимир         Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.                        Касаткін С.М.

2м. Мироненко Марина       Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                             Свіжина Н.І.

3м. Токар Микола                Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.                       Дрозд Я.В.

 

10 клас

1м. –

2м.-

3м. Єгорова Оксана              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.                         Максименко О.І.

 

11 клас

1м. –

2м. Балкова Олена                Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.                      Касаткін С.М.

3м. Лазірська Юлія               Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                          Свіжина Н.І.

 

Географія

 

7 клас

1м. Рєзнік Роман                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

2м. Лещенко Юлія                Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.               Ростовський В.О.

3м. Одаренко Антон             Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.            Одаренко С.В.

 

8 клас

1м. Понятенко Юлія             Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.               Ростовський В.О.

2м. Наріжна Єлизавета         Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Заливча Ольга                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М,

 

9 клас

1м. Михно Володимир         Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.               Ільченко Н.М.

2м. Балясний Назар              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Половий Максим            Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.               Ростовський В.О.

 

10 клас

1м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.              Ільченко Н.М.

2м. Солонцевий Валерій      Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.               Ростовський В.О.

3м. Гужва Світлана               Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Чемісов О.О.

 

 

 

11 клас

1м. Одаренко Роман             Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст            Одаренко С.В.

2м. Турець Аліна                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Гречко Дар’я                  Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.              Бендрик В.І.

 



 

 

Категорія: Архів | Переглядів: 520 | Додав: Освітянин | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]