Середа, 26.04.2017, 06:03
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Останні [137]
Інформація про останні події апарату відділу освіти
Службова інформація [16]
Архів [75]
ЗНО [1]
Новини про Зовнішнє Незалежне Оцінювання якості освіти
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Різне
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Головна » 2012 » Грудень » 26 » Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013навчальному році.
12:12
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013навчальному році.
У ІІ етапі взяли участь  359 учнів, переможців І етапу олімпіад. Перше місце вибороли   51  учень ( 14 %), в тому числі по школах:
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 24учнів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 10 учнів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. - 7  учнів
Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. -4 учні
Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
Водянська ЗОШ І-ІІ ст. – 1 учень
Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1учень
Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. - 1 учень
Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
У порівнянні з попереднім роком кількість учасників дещо менша ( у зв’язку з погодними умовами) . Традиційно, добрі результати продемонстрували учні в олімпіадах з англійської мови, географії,  біології, української мови та літератури, російської мови та літератури, німецької мови. В цьому навчальному році вперше проведено олімпіаду з фізичної культури і спорту.  Результати олімпіад з  деяких предметів бажають бути кращими. Так з фізики ( не вибороли перші місця в  7, 8, 9 класі), з хімії (  8 ,10, 11 клас), математики ( 7, 8, 10 , 11 класі), історії ( 10, 11 класі), правознавства ( 9 клас).

Список учнів переможців районних олімпіад

Математика

6 клас

1м. Марченко Роман              Артемівська ЗОШ І-ІІІст.    Рубель І.Г.

2м. Радіоненко Вікторія       Таверівська ЗОШ І-ІІІст.       Філоненко О.г.

3м. Тарасова Ірина               Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.    Губенко Т.М.

7 клас

1м. –

2м. Бездітко Валерія             Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Яременко К.А.

3м. –

8 клас

1м. –

2м. Марюшко Анна              Вільховатська ЗОШ І-ІІ ст.     Понятенко Л.М.

3м. Гавриленко Ірина           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Мазуренко М.О.

9 клас

 1м. Малік Іван                      Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Прокопенко Т.М.

 2м. Архіпов Віктор                Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.       Шевченко С.Ф.

 3м.Чижмак Вадим                Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.    Чубенко Т.М.

     Легкобит Любов               Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Пархоменко Н.Ю.

 10 клас

1м. –

2м. Михно Володимир           Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.       Литвиненко В.В.

3м. Токар Микола                   Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.     Губенко Т.М.

 11 клас

1м. –

2м. Коваленко Каріна             Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Петренко Ю.В.

3м. Тарасова Альоша              Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.        Прокопенко Т.М.

 
Трудове навчання ( технічні види праці)

8 клас

1м. Рєзник Роман                           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

2м. Шаповал Владислав       Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.

3м. Тригуб Назар                 Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
9 клас

1м. Фисун Ігор                      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

2м. Горгуц Артем                 Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.

       Єгоров Іван                    Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Рубан І.М.

3м. Гарбузов Юліан             Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

      Карнаух Ігор                            Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.

 10 клас

1м. Циганков Дмитро           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

2м. Мосійчук Владислав        Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                 Гезей А.М.

3м. Марченко Сергій              Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
11 клас

1м. Шкурат Андрій              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

2м. Нікітенко Віталій            Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Гезей А.М.

      Самохвал Роман             Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Рубан І.М.

3м. Ханін Артем                   Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Рубан І.М.

 Трудове навчання ( обслуговуючі види праці)

8 клас

1м. Моргачова Марія           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Кокарєва С.І.

2м. Татишіна Карина            Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Литвиненко О.М.

3м. Одинець Ольга                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Осташ В.О.

      Павленко Марина             Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.     Кокарєва С.І.
9клас

1м.Легкобит Любов              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Осташ В.О.

2м. Заливча Ольга                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.          Кириленко Л.В.

3м. Максименко Каріна        Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Литвиненко О.М.
10 клас

1м. Понятенко Анастасія      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.          Кириленко Л.В.

2м. Карпенко Лінда              Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Литвиненко О.М.
11 клас

1м. Гезей Вікторія                 Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.           Осташ В.О.

2м. Удовиченко Валерія          Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.    Щербій К. М.

3м. Удовиченко Каріна        Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Литвиненко О.М.
Біологія

8 клас

1м. Лещенко Юлія                Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Токало А.В.

2м. Ікрамов  Тахір                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Соколов І.В.

3м. Бондар Вікторія             Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.         Максименко О.І.

9 клас

1м. Понятенко Юлія             Василевська ЗОШ І-ІІІ ст.     Токало А.В.

2м. Куцевол Владислав                 Таверівська ЗОШ І-ІІ ст.       Кулик М.О.

3м. Ткач Вадим                     Водянська ЗОШ І-ІІ ст.           Швець Ю.В.
10 клас

1м. –

2м. Герман Валентина             Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Борсук О.О.

3м. Болошенко Маргарита       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рєзник Л.В.
11 клас

1м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ільченко Н.А.

2м. Лаврик Олена                 Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Соколов І.В.

      Єгорова Оксана              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Максименко О.І.

3м. Благодарь Артем               Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.   Яременко Н.І.

Українська мова та література

7 клас

1м. Бездітко Валерія             Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Каряка В.І.

2м. Меркуце Надія                Водянська ЗОШ І-ІІ ст.           Горбатенко Л.А.

3м. Дрижак Аліна                 Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Бойко Н.В.
8 клас

1м. Гавриленко Ірина           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Дерев’янко С.А.

2м. Лещенко Юлія                Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Мосійчук В.С.

3м. Парада Анастасія           Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Лазаренко М.С.

       Буряк Таміла                           Таверівська ЗОШ І-ІІ ст.         Сегеда В.М.

       Токар Карина                Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.    Варнавська Т.А.

 9 клас

1м. Петренко Катерина                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Котко Л.Ф.

2м. Понятенко Юлія             Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Мосійчук В.С.

3м. Махота Карина               Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст.     Кучеренко В.А.
10 клас

1м. Понятенко Анастасія      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Каряка В.І.

2м. Мироненко Марина       Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Каряка В.І.

3м. Федорович Наталія                  ВонівськаЗОШ І-ІІІ ст.          Пуглій Л.М.
11 клас

1м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІст.      Гекова О.К.

2м. Шастун Ірина                  Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Дерев’янко С.А.

3м. Готра Валерія                 Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.       Пивовар І.В.

 

 

 

 

Астрономія

11 клас

1м. –

2м. Гусар Катерина              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.         Марсаутова Л.Л.

3м. Єфімова катерина           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІст.        Рубан І.М.

 

Фізика

7 клас

1м.-

2м. Циганенко Олена            Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.   Токар В.А.

3м. Меркуце Надія                Водянська ЗОШ І-ІІІ ст.        Швець Н.П.

 

8 клас

1м. –

2м. Рєзник Роман                           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Марсаутова Л.Л.

3м. Варяницька Валерія       Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.    Токар В.А.

 

9 клас

1м. –

2м. Малік Іван                       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Яковенко В.Г.

3м. Петриченко Анна           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Лещенко О.П.

 

10 клас

1м. Михно Володимир                  Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.      Яковенко В.Г.

2м. Токар Микола                Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.    Токар В.А.

3м. Циганков Дмитро            Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                  Лещенко О.П.

 

11 клас

1м. Тарасова Альона            Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Яковенко В.Г.

2м. Дерій Аліна                     Сторожівська ЗОШ І-ІІІст.     Токар Г.М.

3м. Ляшенко Наталія            Гряківська ЗОШ І-ІІІст.        Шніпоркова С.Л.

 

Екологія

 

11 клас

1м. Гусар Катерина              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Соколов І.В.

 

Фізкультура

 

11 клас ( хлопці)

1м. Бабик Олег                      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Угненко М.Б.

2м. Мистюк Дмитро              Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Литвиненко А.М.

 

11 клас ( дівчата)

1м. Онищенко Дар’я             Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Угненко М.Б.

2м. Шинкаренко Вікторія     Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Литвиненко М.Б.

Географія

 

8 клас

1м. Одаренко Антон             Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.   Одаренко  С.В.

2м. Лещенко Юлія                Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ростовський В.О.

       Ікрамов Тахір                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Одаренко Максим          Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ільченко Н.М.

 

9 клас

1м. Понятенко Юлія             Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ростовський В.О.

2м. Наріжна Єлизавета                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Перемот Юлія                 Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Бендрик В.І.

       Филенко Ярослава         Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.              Бендрик В.І.

       Мордінська Альона       Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Заєць С.М.

       Базай Віталій                           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чернобай Н.В.

 

10 клас

1м. Михно Володимир                  Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ільченко Н.М.

2м. Мироненко  Марина      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

3м. Половий Максим            Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ростовський В.О.

 

11 клас

1м. Солонцевий Валерій      Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ростовський В.О.

2м. Костишак Олександр     Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Фесенко І.М.

 

      

Хімія

7 клас

1м. Бездітко Валерія             Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Свіжина Н.І.

 

8 клас

1м. –

2м. Рєзнік Роман                            Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.         Свіжина Н.І.

3м. Гавриленко Ірина           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Максименко О.І.

 

9 клас

1м.  Горіздра  Ілона              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Соколова О.В.

2м. Понятенко Юлія             Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вакуленко Г.О.

3м. Божко Іван                      Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Демочко Л.П.

 

11 клас

1м. –

2м. Єгорова Оксана              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Максименко О.І.

3м. Лаврик Олена                 Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Соколова О.В.

 

 

 

Інформатика

10 клас

1м. Неділько Роман              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Цимбалюк Н.Ф.

 

11 клас

1м. Неїжмак Олександр        Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Цимбалюк Н.Ф.

 

 

Економіка

9 клас

1м. Базай Віталій                            Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чорнобай Н.В.

2м.Єгоров Іван                      Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чорнобай Н.В.

 

10 клас

1м. Черевко Олександр                  Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чорнобай Н.В.

 

11 клас

1м. Шастун Ірина                  Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чорнобай Н.В.

2м. Єгорова Оксана              Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Чорнобай Н.В.

 

 

Основи правознавства

9 клас

 1м. –

2м. Новицький Олександр    Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.   Чередник Л.М.

3м. Кабанова Ірина               Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

 

10 клас

1м. Циганков Дмитро           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Бездітко Г.Т.

2м. Токар Микола                Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.   Кучерява Т.А.

3м. Пересада Костянтин       Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.       Іващенко Л.І.

 

11 клас

1м. Тарасова Альоша           Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

2м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

3м. Солонцевий Валерій      Василевська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ростовський В.О.

 

 

Німецька мова

8 клас

1м. Марюшко Анна              Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст.   Кичата І.В.

2м. Ємець Вікторія               Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.       Кропивко О.М.

3м. Масленко Тетяна            Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.       Кропивко О.М.

 

9 клас

1м. Вортоломей Крістіна      Водянська ЗОШ І-ІІІ ст.       Томін С.І.

2м.  Махота Каріна              Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. Кропивко О.М.

3м. Шатравка Юрій              Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.       Дрібна М.В.

 

10 клас

1м. Губенко Ольга                Гряківська ЗОШ І-ІІІст.        Дрібна М.В.

 

11 клас

1м. Готра Валерія                 Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.         Лазаревич Л.М.

 

Англійська мова

8 клас

1м. Ахмедова Дарія              Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Лещенко Н.С.

2м. Василенко Віталія          Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Мирна Л.М.

3м. Гавриленко Ірина           Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Шаптала Л.С.

 

9 клас

1м. Ханюков Василь             Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Лещенко Н.С.

2м. Малік Іван                       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Лещенко Н.С.

3м. Петренко Катерина                  Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Мазуренко В.М.

 

10 клас

1м. Кавко Олеся                    Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Мирна Л.М.

2м. Понятенко Анастасія      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Мирна Л.М.

3м. Карпенко Каріна            Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Прокопчук Н.П.

 

11 клас

1м. Осіпова Інна                    Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Шаптала Л.С.

2м. Черкас Ольга                            Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Мазуренко В.М.

 

Інформаційні технології

8 клас

1м. Тригуб Назар                           Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Петренко Ю. В.

 

9 клас

1м. Кулик Діана                    Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Цимбалюк Н.Ф.

2м. Бойко Іван                       Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Петренко Ю.В.

 

10 клас

1м. Мосійчук Владислав      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Цимбалюк Н.Ф.

2м. Половий Максим            Василевська ЗОШ І-ІІІ ст.     Саленко О.В.

3м. Черево Олександр          Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Богатчук М.В.

 

11 клас

1м. Неділько Роман              Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Цимбалюк Н.Ф.

2м. Самохвал Роман             Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Богатчук М.В.

3м. Ханін Артем                   Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Богатчук М.В.

 

 

 

Російська мова та література

9 клас

1м. Петренко Катерина                 Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Рябко А.М.

2м. Ханюков Василь             Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Рєзник А.Є.

3м. Горіздра Ілона                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Старокольцева Р.І.

 

10 клас

1м. Карпенко Каріна            Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Рєзник А.Є.

2м. Понятенко Анастасія      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Ситник В.І.

3м. Миро ненко Марина      Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Ситник В.І.

 

11 клас

1м. Осіпова Інна                    Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.       Гринь С.М.

2м. Ситник Валерія               Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Власенко О.І.

3м. Коваленко Каріна           Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Скорик В.О.

 

Історія

8 клас

1м. Вирвихвіст Максим        Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Бурдіна О.В.

2м. Незвієцька Таміла          Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Ільченко Н.М.

3м. Пирогов Максим            Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.   Чередник Л.М.

 

9 клас

1м. Заливча Ольга                Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Бездітко Г.Т.

2м. Филенко Ярослава                   Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

3м. Демченко Ірина              Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Заєць Т.М.

 

10 клас

1м. –

2м. Михно Володимир                  Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

3м. Циганков Дмитро           Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                  Бездітко Г.Т.

 

11 клас

1м. –

2м. Мазуренко Світлана       Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.     Вітко В.Г.

3м. Лаврик Олена                 Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.                   Бурдіна О.В.

 
Категорія: Останні | Переглядів: 429 | Додав: Освітянин | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]